Wedstrijd kalender seizoen 2021-2022

WeekDatumWedstrijd
 41Zaterdag 16 oktober 
 41Zondag 17 oktoberRegiowedstrijd BGP 1 18.00-19.30
 42Zaterdag 23 oktober 
 42Zondag 24 oktober 
 43Maandag 25 oktoberBGP marathon v.a. 21.00 uur
 43Zaterdag 30 oktober 
 43Zondag 31 oktoberRegiowedstrijd BGP 2 18.30-20.00
 44Zaterdag 6 november 
 44Zondag 7 november 
 45Zaterdag 13 novemberFirst races N.S.S.S.V. Lacustris!!! 20.00-23.00
 45Zondag 14 novemberRegiowedstrijd BGP 3 18.30-20.00
 46Zaterdag 20 novemberSprintcup Braga
 46Zondag 21 november 
 47Maandag 22 novemberBGP marathon v.a. 21.00 uur
 47Zaterdag 27 november 
 47Zondag 28 novemberOpen mass start E.S.S.V. Isis 18.15
Regiowedstrijd BGP 4 + teamsprint 19.00-20.30
 48Zaterdag 4 december 
 48Zondag 5 december 
 49Zaterdag 11 december 
 49Zondag 12 decemberRegiowedstrijd BGP 5 19.00-20.30
 50Zaterdag 18 decemberNSK allround Softijs                      
 50Zondag 19 decemberNSK allround Softijs
 51Zaterdag 25 december 
 51Zondag 26 december 
 52Zaterdag 1 januari 
 52Zondag 2 januariRegiowedstrijd BGP 6 19.00-21.00
 1Zaterdag 8 januariNSK marathon A.S.S.W.S.V. SKITS
 1Zondag 9 januari 
 2Zaterdag 15 januariNSK Sprint Skeuvel
 2Zondag 16 januariNSK Sprint Skeuvel
 3Zaterdag 22 januari 
 3Zondag 23 januari 
 4Zaterdag 29 januariBGP marathon 19.00-20.30
 4Zondag 30 januari 
 5Zaterdag 5 februari 
 5Zondag 6 februariBGP sprint + teamsprint 19.00-21.00
 6Zaterdag 12 februariNSK clubs Skeuvel
 6Zondag 13 februari 
 7Zaterdag 19 februariNSK afstanden G.S.S.V. Tjas
 7Zondag 20 februariNSK afstanden G.S.S.V. Tjas
 8Vrijdag 25 februariRegiowedstrijd BGP 7 19.00-20.30
 8Zaterdag 26 februariSkeuveltoernooi
 8Zondag 27 februariSkeuveltoernooi
 9Zaterdag 5 maartBGP marathon 20.00-21.30
 9Zondag 6 maart 
 10Zaterdag 12 maartSemifinal races N.S.S.S.V. Lacustris!! 19.00-23.00
 10Zondag 13 maart 
 11Zaterdag 19 maart 
 11Zondag 20 maartSoftELS IUT (in Thialf)
BGP Stedentoernooi + ploegenachtervolging 19.00-21.00
 12Zaterdag 26 maart 
 12Zondag 27 maartEinde seizoen